Jaani 14-2, Tartu 51007 EESTI                                                                                                                  7 42 62 62, 55 41 444

Koostööd Momoga iseloomustavad professsionaalsus, kiirus, täpsus, kvaliteet, innovaatilisus. Tellides trükiseid, meeneid jms Kallelt, on kindla peale minek.


Ene Tannberg

Tartu Miina Härma Gümnaasiumi direktorKui on tarvis keskmisest ilusamat raamatut, tasub Momosse pöörduda. Eriti siis, kui omal ei ole selget ettekujutust, milline asi olema peaks. Momos on alati küllaga huvitavaid ideid, jagub teadmisi nii traditsioonilistest kui uutest materjalidest ning puudus pole katsetamisjulgusest.

Ja tulemus on alati suurepärane!


Helina Tamman

Eesti Ajalooarhiivi publitseerimistalituse juhataja

Kalle tööd iseloomustab isikupära.

Tema poole võib alati pöörduda, kui on vaja midagi erilist ja kaunist olulisteks sündmusteks. Just isikupära ja loov lähenemine töödele ongi olnud hea koostöö aluseks.

 

Greete Kempel

Haridus- ja Teadusministeeriumi kommunikatsioonibüroo konsultantKoostöö Momoga on alati looming.

Selles on kirge ja uusi ideid, julgust ja professionaalsust, millest võid end juhtida lasta. Saad usaldada ka suusõnalist kokkulepet ja kindel olla, et tähtaeg on tähtaeg.


Krista Aru

Eesti Rahva Muuseumi direktorKoostöö MOMOga on põnev ja hariv. Kujundaja Kalle Müller on vaieldamatu tipptegija keerukamate disainilahenduste väljatöötamisel. Ta on orienteeritud innovaatilistele lahendustele ning kvaliteetsete ja põnevate trükimaterjalide kasutamisele. Selleks, et lõpptulemusega sajaprotsendiliselt rahule jääda, on oluline valida ka õige trükifirma, kellel oleks võimekust need ideed ellu viia. Kui see on saavutatud, on tähelepanu trükistele garanteeritud. Töö Kallega on kiire ja suhtlemine vahetu.  

 

Helin Vaher

Politsei- ja Piirivalveameti

sisekommunikatsiooni juht